Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Glenlivet Founders Reserve 0.7l

Cena podstawowa
135,00 zł
Cena sprzedaży
109,00 zł
Kraj: SZKOCJA

Region: SPEYSIDE

Destylarnia: GLENLIVET

Pojemność: 700ml

Opakowanie: kartonik

Zaw. alkoholu: 40%

Klasyka w nowoczesnym wydaniu. Powrót do korzeni i hołd złożony Georgowi Smithowi – założycielowi destylarni The Glenlivet. Unikalny kształt alembików używanych w destylarni The Glenlivet nadaje whisky klasycznego owocowego smaku, a selektywne użycie beczek z pierwszego napełniania wraz z klasycznymi beczkami po burbonie nadaje whisky delikatnej słodyczy oraz kremowości. To połączenie kreuje wyjątkowo gładką oraz zbalansowaną whisky single malt.
 
Szlachetne złoto
Delikatne aromaty owoców cytrusowych, zwłaszcza słodkiej pomarańczy i gruszki
Słodkie owocowe nuty pomarańczy oraz gruszek, z lekkim posmakiem karmelizowanych jabłek, dobrze zbalansowane i wyjątkowo gładkie whisky
Długi, kremowy i gładki
 

Rok 1824 to kluczowa data dla marki The Glenlivet, jednej z najbardziej znanych szkockich whisky single malt na świecie. W tym właśnie czasie George Smith założył własną destylarnię w odległej Livet Valley. Jego whisky dojrzewała w ręcznie wytwarzanych beczkach, wyzwalających bogaty, zrównoważony smak słodu. Przez kolejne lata whisky The Glenlivet cieszyły się uznaniem i współzawodniczyły ze sobą. W 1884 roku podpisano dokument, który wyróżnił oryginalną whisky George’a Smitha i nadał jej pierwszą w regionie licencję oraz prawo do wyłącznego użytkowania nazwy The Glenlivet. Jej legendarny smak i jakość ukształtowały i nadały ton późniejszej produkcji w całym regionie. I chociaż istniały inne whisky zawierające „Glen” w nazwie, to The Glenlivet, jest jedyną, która może posługiwać się zaimkiem „The”. Jest to po prostu TA whisky – jedyna i niepowtarzalna.