Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

PASTIS (FRANCJA)

PASTIS__FRANCJA__4faa431adb477.png

Pastis to francuski likier,czasem spotykany jest pod nazwą „mleko Prowansji”, jako że w tym rejonie cieszy się ogromną popularnością.Jego ojcem jest Pere Arnoud. Pastis jest mocnym, bo nawet 45% trunkiem. Produkowany jest na bazie anyżu, ważnym dodatkiem są zioła.
Czysty Pastis to ciemnobursztynowy płyn, o przejrzystej strukturze, poprzez efekt Ouzo zmienia on barwę na kolor jasnej mlecznej żółci. Aby uzyskać ten kolor należy dodać wody do alkoholu, wytrącony anetol daje ten skutek. Ouzo to Nazwa jednej z odmian gatunkowych trunku.

Producent:
Wybierz producenta
Wyników 1 - 6 z 6
duval-pastis
Cena:
89,00 zł
pastis-51
Cena:
99,00 zł
pernod-paris-0.7l
Cena:
99,00 zł
Pastis-HB-Henri-Bardouin
Cena:
125,00 zł
ricard-pastis
Cena:
109,00 zł