Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Potok wysoki Prawdziwe Nalewki z Derenia 0.5L

Cena sprzedaży
55,00 zł
Kraj: POLSKA

Pojemność: 500ml

Zaw. alkoholu: 21%

Opakowanie: brak

W starodawnym nazewnictwie nalewki były określane jako kordiały, prawdopodobnie trafiły do polski wraz z Henrykiem Walezym. W każdym magnackim, szlacheckim, czy mieszczańskim domu nie mogło zabraknąć nalewki. Były one stałym elementem na stole, a sama receptura była ściśle strzeżona i przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Nalewki Toorank wytwarzane są według tradycjnej, ściśle strzeżonej receptury. Sprawia to bezpośrednio, że nalewki tej marki wyróżniają się od innych swym wyjątkowym smakiem i aromatem. Nalewka z owoców derenia ceniona jest zwłaszcza za właściwości lecznicze oraz niesamowity zapach i smak. Nalewka dereniowa posiada niepowtarzalny charakter, określana jest jako królowa nalewek, będąca niegdyć przysmakiem na stołach pałacowych i dworskich.

Trunki o tym smaku ostatnimi laty odeszły w zapomnienie z powodu ograniczonej dostępności do owocu derenia.

Wszystkie charakterystyczne cechy trunku powstają podczas maceracji owoców oraz leżakowania przez odpowiedni okres czasu. Mimo skomplikowanego i długiego procesu wytwarzania, nalewka Toorank zachowuje świeży, intensywny i słodkawy charakter.

Popularne Marki