Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Tito's Handmande Vodka 1L

Kraj: USA

Region: TEXAS

Pojemność: 1 litr

Zaw. alkoholu: 40%

Opakowanie: brak

Dostępność:   chwilowy_brak.gif
Ręcznie robiona wódka Tito jest destylowana z dojrzałej kukurydzy, co wpływa na osiągnięcie prawdziwie amerykańskiego smaku z przyjemnym słodkim akcentem na finiszu. Wódka jest destylowana z jednego lub różnych rodzajów zboża.
 
Warto zajrzeć na oficjalną stronę producenta, gdzie znajdziemy przepisy kilka ciekawych koktajli na każdą z pór roku!
 
Niecodziennie mamy okazję skosztować wódki o prawdziwie amerykańskim charakterze. Jeszcze bardziej ekscytujący jest fakt, że wódka Tito Handmade pochodzi prosto z Teksasu - stanu, w którym mieszkańcy wolą wypić dobre piwo lub whisky od czegokolwiek innego - nawet wody. Tito Beveridge jest osobą myślącą nieszablonowo, czego wynikiem było opracowanie własnej "ręcznie robionej wódki". Patrząc na jego nazwisko - "Beveridge" - które brzmi podejrzanie podobnie do "napoju" (Beverage), okazuje się, że Tito bez wahania zdecydował się na utworzenie własnego "napoju" - w czym niewątpliwie osiągnął sukces!

Popularne Marki