Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Jaegermeister_0._4c6e306e5e1c6.jpg

Barefoot White Zinfandel 0.75l

Cena sprzedaży
36,00 zł
Kraj: USA

Region: KALIFORNIA

Pojemność: 750ml

Opakowanie: brak

Smak: słodki

Szczep: ZINFANDEL

Kolor: różowe

Zapach: świeży charakter;

Smak: kwiatowe i tropikalne nuty;

Barefoot to bardzo ciekawa propozycja wprost z słonecznej Kalifornii. Nazwa trunku odnosi się do widocznej bosej stopy, nawiązującej do filozofii życiowej założycieli. Producenci wina Barefoot są pełni optymizmu, spokoju z nastawieniem na realizację pasji i brania życia pełnymi garściami. Wina Barefoot posiadają nakrętki zamiast korków, aby można było łatwo i wygodnie otworzyć w gronie znajomych, unikając problemów z korkociągiem.

Zalecane podawać z kostkami lodu. Idealnie współgra z owocami morza oraz słonymi przekąskami.

Popularne Marki