Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Jinzu 0.7l

Cena sprzedaży
220,00 zł
Kraj: WIELKA BRYTANIA

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 41.3%

Opakowanie: brak

Zapach: aromat sake, nuty cytrusów, jałowca i kwiatów wiśni;

Smak: łagodny, nuty jałowca, wiśni oraz azjatyckich owoców cytrusowych;

Jinzu to klasyczny gin z Anglii bezpośrednio nawiązujący do kultury japońskiej. Swoim konsumentom oferuje prawdziwą podróż smakową z zachodu na wschód, z Anglii do Japonii. Podczas produkcji połączono jagodę jałowca, delikatne nuty "kwitnącej wiśni" oraz pyszne owoce yuzu. Bazą trunku jest sake, co nadaje bezprecedensowych doznań smakowych w świecie ginu.

Trunek został wprowadzony na rynek w 2013 roku, natychmiastowo stając się ulubioną pozycją wśród barmanów. Zaprojektowała go Dee David, która wyjechała do Japonii w celu eksperymentowania z tamtejszymi smakami, które zainspirowały ją do stworzenia innowacyjnego ginu. Wygrywając konkurs „Diageo Show your Spirit" w 2014 roku, mogła zrealizować swoje marzenie. Z pomocą zespołu Diageo, gin wydestylowano w tradycyjnych miedzianych alembikach w Anglii. Rezultatem jest brytyjski gin z japońskim akcentem.

Najbogatszy bukiet aromatów pojawia się w temperaturze pokojowej.

Popularne Marki