Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Fever Tree Tonic Ederflower 4x200ml

Cena sprzedaży
25,00 zł

Łącząc olejki eteryczne z ręcznie zbieranych angielskich kwiatów bzu z najwyższej jakości chininą z drzewa chinowego z Demokratycznej Republiki Konga, stworzyliśmy pyszną, kwiatową wariację naszego Indian tonic water. Delikatny i słodki smak czarnego bzu doskonale równoważy delikatna goryczkę chininy, która doskonale komponuje się ze świeżymi i kwiatowymi ginami oraz jakościowymi wódkami.

Historia Fever-Tree zaczęła się w 2003 roku od pomysłu i prostego założenia. Jeśli ¾ twojego G&T jest tonikiem, czy nie chciałbyś, aby był najlepszy? Współzałożyciele marki, Charles i Tim, pracujący w różnych branżach napojów, zauważyli, że popularność alkoholi premium wzrasta, wraz ze świadomością konsumentów na temat pochodzenia tego, co jedli i pili. Jednak rosnące zainteresowanie żywnością i napojami klasy premium wydawało się pomijać składniki do koktajli, kluczowego elementu branży barowej. Fakt, że ludzie płacą dużo pieniędzy za wysokiej jakości alkohol, zdecydował o potrzebie wysokiej jakości składnika do mieszania.

Popularne Marki