Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Raki Yeni Ustalarin Karisimi 0.7L

Cena sprzedaży
139,00 zł
Kraj: TURCJA

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 45.5%

Opakowanie: brak

Yeni Raki Ustalarin Karisimi to gwarant idealnej równowagi między tradycyjnym smakiem Yeni Raki, aromat Yeni Seri i intensywnymi tonami Yeni Raki Ala. Trunek dojrzewa w specjalnych dębowych beczkach.

Yeni Raki to narodowy trunek Turcji produkowany z winogron oraz aromatyzowany anyżem. Tradycyjnie raki otrzymujemy w wyniku destylacji alembikowej, chociaż współcześnie jego odmiany powstają jako destylaty kolumnowe. Dzięki dodatkowi anyżu jest on podobny do ouzo i araku.

Nazwa raki pochodzi od arabskiego araka lub araki, co oznacza "pocić się" i może odnosić się do powoli skraplających kropli trunku w czasie destylacji. Sekretem smaku jest używana w trakcie produkcji woda pochodząca ze studni artezyjskiej w Corlu. Raki Yeni produkowany jesdt od 1944 roku, a dzięki wysokiej jakości pięciokrotnie destylowanego spirytusu, został złotym medalistą w konkursach tejże kategorii.

W rejonie śródziemnomorkim występuje także alkohol o bardzo zbliżonej nazwie - rakia, do którego nie dodaje się anyżu i zaliczyć go można do winiaków/brandy owocowych.

Popularne Marki