Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Aperol 1L

Cena sprzedaży
105,00 zł
Kraj: WŁOCHY

Pojemność: 1 litr

Zaw. alkoholu: 11%

Aperol to znany na całym świecie doskonały aperitif o unikalnym słodko-gorzkim smaku, podstawowy składnik orzeźwiającego drinka Aperol Spritz, bardzo popularnego we Włoszech.

Nazwa Aperol oznacza w dialekcie Weneckim Aperitiff. Ma piękny jasny, pomarańczowy kolor oraz unikalny słodko-gorzki smak. Cała niezwykłość Aperolu tkwi w sekretnej recepturze, która pozostaje niezmieniona od czasu jej utworzenia. Jest to połączenie wielu cennych składników, kilkunastu ziół i korzeni w połączeniu z doskonale wyważony smakiem pomarańczy i rabarbaru. Aperol ma niską zawartość alkoholu, tylko 11%. 

Aperol powstała w 1919 roku w Padwie, w firmie braci Barbieri , którzy przedstawili rewolucyjny pomysł na doskonały aperitif o zawartości tylko 11 procent alkoholu. Od tego czasu do dziś popularność Aperolu stale rośnie, dzięki świeżemu smakowi oraz doskonałej zdolności do mieszania z wieloma innymi napojami.

W latach 90. marka Aperol została zakupiona rzez Barbero 1891, aby następnie wejść w portfolio koncernu Campari, osiągając nowe rekordy popularności i sprzedaży.

Najpopularniejszym na świecie drinkiem z Aperolem jest Aperol Spritz:

aperol_spritzAPEROL SPRITZ

Składniki:

  • Aperol Aperitiff
  • Prosecco lub wino musujące
  • woda mineralna gazowana
  • lód
  • plasterek pomarańczy
  • szklanka long drink

Wykonanie:

Do szklanki typu long drink wkładamy kilka kostek lodu, wypełniamy do połowy Prosecco, następnie dolewamy do 3/4 pojemności gazowanej wody mineralnej i uzupełniamy do pełna Aperolem. Na koniec do dekoracji wkładamy plasterek pomarańczy i słomkę.