Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Campari_Bitter_0_4c4ed40d4dda2.jpg

Campari Bitter 1L

Kraj: WŁOCHY

Pojemność: 1 litr

Zaw. alkoholu: 20%

Opakowanie: brak

Dostępność:   produkt-niedostepny.gif

Campari to włoski bitter o zawartości 20% alkoholu, skomponowany jest z ponad 60 naturalnych składników w tym zioła, przyprawy, kory i skórki owocowe. Jedyną osobą znającą w całości jego recepturę jest Luca Garavoglia, który przygotowuje ją tylko z 8 pracownikami, którzy i tak nie znają pełnej receptury. Wiadomo, że w skład Campari wchodzi chinina, żeń-szeń, rabarbar, skórka pomarańczy i gorzkie zioła. Tradycyjnie barwnikiem była koszenila (barwnik otrzymywany z mszyc z Ameryki Południowej), której głównym składnikiem jest kwas karminowy. Wiadomo jednak, że w niektórych krajach Campari używa sztucznych barwników.

Najczęsciej spożywane jest w czystej postaci z lodem (Campari On The Rocks), z sokiem pomarańczowym (Campari Orange) lub z wodą gazowaną (Campari Soda).

Popularne Marki