Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

1757 Vermuth di Torino Extra Dry 1l

Cena sprzedaży
125,00 zł

Od 1757 roku jest autentycznym wermutem, ręcznie robionym w małych partiach. Każda etykieta zawiera szczegółowy numer butelki. Kompleksowy, wyważony smak, perfekcyjnie uzupełniający koktajle takie jak Negroni. 

Ten wyjątkowy wermut został zabutelkowany, aby uczcić i oddać hołd ojcom założycielom Cinzano, Giovanniemu Giacomo i Carlo Stefano, którzy w 1757 roku rozpoczęli działalność w Turynie i stworzyli Casa Cinzano.

Świeży, ziołowo-kwiatowy bukiet, perfekcyjny do drinków z ginem Bulldog. Aromat: delikatny śródziemnomorski bukiet z ziół i cytrusów, z nutami kwiatowymi. Przyjemny, przyprawowy finisz z nutą goździków.
Smak: świeży, wytrawny i przyjemny w ustach. Subtelne wino z ziołowo-kwiatowym posmakiem na podniebieniu. Długi, przyjemnie gorzki koniec.

Popularne Marki