Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Umweg Zum Gluck Chardonnay 2016 0.75l

Cena sprzedaży
75,99 zł
Kraj: NIEMCY

Destylarnia: Baden Nägelsförst

Region: BADEN-BADEN

Pojemność: 750ml

Zaw. alkoholu: 12%

Opakowanie: brak

Zapach: świeży aromat limonki z delikatnymi nutami mineralnymi dopełnia subtelna tostowa nuta;

Smak: elegancki, w pełni rozwijający bukiety smakowe tuż po skonsumowaniu.

Winogrona są zbierane ręcznie, następnie poddawane są procesowi maceracji, fermentowane są w zbiorniku ze stali nierdzewnej w kontrolowanej temperaturze. Winnica Nägelsförst została założona w 1268 roku przez cystersów z Burgundii i jest najstrszą winnicą w Badenii. Historyczny urok i harmonia w której pracuje zespół Steffena Rölla, w pełni odzwierciedla ponadczasowy charakter win.

Wino uniwersalne, dobre na aperitif. Idealnie komponuje się z smażonymi rybami, warzywami, drobiem oraz letnimi owocami.

Popularne Marki