Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Hardy Cognac Noces d’Or Sublime GIFT BOX

Cena sprzedaży
1339,00 zł
Kraj: FRANCJA

Region: COGNAC

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 40%

Opakowanie: etui

Wiek: 50YO

Marka Hardy Cognac produkuje koniaki z wieloletnią tradycją od 1863 roku. Firma powstała dzięki wizji Anglika - Anthony'ego Hardy, prowadzącego wówczas sklep alkoholowy w Londynie. Jego fascynacja nad tą kategorią alkoholu popchnęła go do zmiany miejsca zamieszkania na Cognac, we Francji i poświęcenie się samodzielnej destylacji eau-de-vie. Po niecałych 30 latach działalności, firma była jednym z głównych dostawców na rynek rosyjski tworząc specjalną markę celem celebracji w obydwu krajach Cognac de L'Alliance.

Najstarszy koniak będący w posiadaniu firmy pochodzi z 1864 roku. Firma do dziś nie posiada własnych winnic wykorzystując miejsca około 200-stu winogradników.

Hardy Cognac Noces d’Or Sublime jest rządką i niesamowicie ekskluzywną mieszanką różnych eaux-de-vie leżakujących 50 lat. Ten wysokiej klasy trunek jest produkowany z obszaru Grande Champagne.

Zapach: bukiet kwiatowy, gdzie dominującym aromatem jest bez;

Smak: aksamitny i świeży, dostrzegalne kandyzowane nuty wiśniowe;

Finisz: harmonijny i wysublimowany.

Wyróżniającym aspektem jest elegancka, charakterystyczna butelka z wyrysowanym na szkle kogutem w stylu Art Deco.

GIFT BOX Zawiera stylowe etui oraz jedną sztukę trunku.

Popularne Marki