Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Braemble Gin Liqueur 0.7l

Cena sprzedaży
179,00 zł
Kraj: SZKOCJA

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 24%

Opakowanie: brak

Zapach: mocno bijąca jeżyna, połączona z jałowcem i ciemnymi owocami pestkowymi;

Smak: ziemista dzika jeżyna przeplatająca się z klasycznym świeżym ginem jałowcowym. Ponadto występuje przyjemna słodycz oraz świeże cytrusy.

Finisz: pełen jesiennych aromatów, klasycznego jałowca i cytrusów.

Braemble to marka, której cel był prosty, stworzyć możliwie najlepszy likier jeżynowy. To połączenie naturalnych szkockich jeżyn i doskonałego London Dry Gin, co dało nieoceniony efekt.

Zalecane spróbować z odrobiną toniku lub dobrej jakości napoju gazowanego lub z kostkami lodu i plastrem limonki/cytryny.

Popularne Marki