Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Dom Perignon Rose Vintage 2006 Lady Gaga Edition

Cena sprzedaży
2265,00 zł
Kraj: FRANCJA

Region: CHAMPAGNE

Pojemność: 750ml

Zaw. alkoholu: 12,5%

Opakowanie: kartonik

Rocznik: 2006

Oto historia dwóch kreatorów – Lady Gagi i Dom Pérignon, poprzez dzieło chef de cave Vincent Chaperon. Ich inspirująca współpraca zapoczątkowana jest wspólną wiarą w absolutną wolność twórczą. Lady Gaga - inspirująca innych do marzeń, eksperymentów i wyrażania siebie. Oraz Dom Pérignon - nieustannie odkrywając granice kreacji z każdym rocznikiem, odsłaniając harmonię ze stale zmieniającej się natury, klimatu i unikalnych ograniczeń, które przynosi każdy rok w Szampanii.

Po raz pierwszy ujawniona w kwietniu 2021 roku, współpraca ta przybrała formę artystycznej kampanii marki, której efektem było stworzenie limitowanej edycji rzeźby zaprojektowanej przez Lady Gagę. Kontynuując wspólne poszukiwania, Lady Gaga stworzyła limitowaną edycję Dom Pérignon z refleksyjnymi etykietami w eleganckich opakowaniach zarówno dla Vintage 2010, jak i Rosé Vintage 2006.

 

<!-- [if gte mso 9]>

Popularne Marki