Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Hennessy_V.S._0._4be92b29ebf52.jpg

Hennessy VS 0.7L

Cena sprzedaży
179,00 zł
Kraj: FRANCJA

Region: COGNAC

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 40%

Hennessy to marka nr 1 na świecie w kategorii koniaków, jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie, symbol energii i nowoczesności, wykwintne połącenie siły i elegancji.
 

Hennessy V.S. to kompozycja 40 różnych destylatów, z których każdy leżakował minimum 2,5 roku. Charakteryzuje się wyraźnym orzeźwiajacym smakiem, z delikatnym aromatem drewna przechodzącego w aromat orzecha laskowego. Na finiszu wyczuwalna jest nutka wanilii, powstała dzięki dojrzewaniu w nowych beczkach dębowych.
 

Hennessy jest wytwarzany z winogron rosnących tylko w ściśle określonym rejonie Charante, w południowo-zachodniej Francji, w okolicach miasta Cognac. Powstaje w wyniku niezmiennego od XVI wieku procesu podwójnej destylacji wina, kontrolowanego przez jedną rodzinę, która do siedmiu pokoleń jest związana z Hennessy. Po długim dojrzewaniu od 2,5 roku do nawet 8 lat powstaje doskonały kupaż oznaczony V.S. czyli Very Special. Z dziewięciu litrów wina otrzymuje się jeden litr destylatu zwanego eau-de-vie.
Jest bardzo dobry do spożycia w formie czystej, z lodem lub wodą mineralną oraz w nowoczesnej formie w zestawie wytwornych koktajli

Popularne Marki