Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

hennessy-vs-faith-xlvii-butelka

Hennessy VS by Faith XLVII 0.7l

Cena sprzedaży
259,00 zł
Kraj: FRANCJA

Region: COGNAC

Destylarnia: HENNESSY

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 40%

Opakowanie: kartonik

Limitowana edycja Hennessy Very Special, stworzona we współpracy z artystą street art Faith XLVII. To artystka z Republiki Południowej Afryki mieszkająca w Los Angeles znana jako „kobiecy Banksy”. Ponadczasowa, pełna energii kompozycja Hennessy Very Special sprawia, że jest najczęściej pitym koniakiem na świecie. Jest to kompozycja ponad 40 eaux-de-vie, dojrzewających do 8 lat, charakteryzująca się bogatym, orzeźwiającym smakiem, z nutami drewna, orzecha laskowego i wanilii. Hennessy Very Special jest doskonały do picia na lodzie jak i do mieszania w koktajlach.

 

Hennessy jest wytwarzany z winogron rosnących tylko w ściśle określonym rejonie Charante, w południowo-zachodniej Francji, w okolicach miasta Cognac. Powstaje w wyniku niezmiennego od XVI wieku procesu podwójnej destylacji wina, kontrolowanego przez jedną rodzinę, która do siedmiu pokoleń jest związana z Hennessy. Po długim dojrzewaniu od 2,5 roku do nawet 8 lat powstaje doskonały kupaż oznaczony V.S. czyli Very Special.
Jest bardzo dobry do spożycia w formie czystej, z lodem lub wodą mineralną oraz w nowoczesnej formie w zestawie wytwornych koktajli

Hennessy to koniak numer 1 na Świecie. Kolebką Hennessy jest Charente, w którym leży miasto Cognac, od którego pochodzi nazwa tego trunku. Hennessy jest właścicielem najbardziej niezwykłej kolekcji eaux de vie (pod względem wieku i jakości). Z dziewięciu litrów wina otrzymuje się jeden litr destylatu zwanego eau-de-vie. Każdego roku sprzedawane jest ponad 50 milionów butelek Hennessy, przez co plasuje się na pierwszym miejscu na świecie pod względem sprzedaży koniaku. Taki wolumen sprzedaży oznacza, że Hennessy odpowiada za ponad 40% światowego rynku koniaku i odmian brandy. Marka od 8 pokoleń jest w rękach tej samej rodziny. Koniak Hennessy inspiruje także kulturę i sztukę – organizując wydarzenia kulturalne, zwłaszcza muzyczne oraz współpracując z wyznaczającymi nowe trendy artystami jako ikony sceny hip-hopowej Nas i Kanye West, słynny artysta street artu Shepard Fairey i wielu innych. Marka jest ceniona zarówno wśród artystów, w świecie rozrywki, jak i wśród ludzi biznesu na całym świecie. Zyskała społeczność wielbicieli, dla których jest nie tylko najlepszym koniakiem świata, ale także symbolem energii, nowoczesności i przede wszystkim stylu życia.

Popularne Marki