Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

HENNESSY XO Holidays 2021

Cena sprzedaży
1295,00 zł
Kraj: FRANCJA

Region: COGNAC

Destylarnia: HENNESSY

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 40%

Opakowanie: kartonik

Hennessy XO Holidays 2021 to limitowana edycja znakomitego koniaku z doskonale nam znanego Maison Hennessy. Współpraca między Hennessy i Julienem Colombierem ujawnia artystyczny wszechświat – inspirowany bujnym światem roślin i prezentowany w butelkach z limitowanej edycji w eleganckim opakowaniu wraz ze złotą tacą.

Hennessy X.O stworzony został w 1870 r. przez Maurice’a Hennessy specjalnie na użytek rodziny i przyjaciół. To pierwszy w historii koniak kategorii X.O, który spotkał się z tak wielkim uznaniem, że zdecydowano o wprowadzeniu go do sprzedaży, a wkrótce potem stał się ikoną marki Hennessy. Cechuje go bogactwo smaku i bukietu, z dominantą dębu i czarnego pieprzu oraz nutami dymnymi zrównoważonymi słodyczą dojrzałych owoców. To wyrafinowana kompozycja 100 eaux-de-vie, dojrzewających nawet 30 lat. Najlepiej smakuje w formie czystej lub z kostką lodu, w towarzystwie markowego cygara lub szlachetnej gorzkiej czekolady.

Hennessy to koniak numer 1 na Świecie. Kolebką Hennessy jest Charente, w którym leży miasto Cognac, od którego pochodzi nazwa tego trunku. Hennessy jest właścicielem najbardziej niezwykłej kolekcji eaux de vie (pod względem wieku i jakości). Z dziewięciu litrów wina otrzymuje się jeden litr destylatu zwanego eau-de-vie. Każdego roku sprzedawane jest ponad 50 milionów butelek Hennessy, przez co plasuje się na pierwszym miejscu na świecie pod względem sprzedaży koniaku. Taki wolumen sprzedaży oznacza, że Hennessy odpowiada za ponad 40% światowego rynku koniaku i odmian brandy. Marka od 8 pokoleń jest w rękach tej samej rodziny. Koniak Hennessy inspiruje także kulturę i sztukę – organizując wydarzenia kulturalne, zwłaszcza muzyczne oraz współpracując z wyznaczającymi nowe trendy artystami jako ikony sceny hip-hopowej Nas i Kanye West, słynny artysta street artu Shepard Fairey i wielu innych. Marka jest ceniona zarówno wśród artystów, w świecie rozrywki, jak i wśród ludzi biznesu na całym świecie. Zyskała społeczność wielbicieli, dla których jest nie tylko najlepszym koniakiem świata, ale także symbolem energii, nowoczesności i przede wszystkim stylu życia.

Popularne Marki