Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Jawbox Regular Small Batch 0.7l

Cena sprzedaży
175,00 zł
Kraj: IRLANDIA

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 43%

Opakowanie: brak

Jawbox Small Batch składa się z mniej niż jedenastu roślin botanicznych. Większość z nich jest gotowana, natomiast wobec trzech z nich wykorzystywana jest metoda ekstrakcji pary, zachowując deliktny aromat.

Trunek jest trzykrotnie bardzo powoli destylowany w tradycyjnym miedzianym alembiku. Taka forma procesu została przyjęta, gdyż producenci twierdzą, że pełne nasycenie spirytusu przez składniki roślinne wymaga czasu, chąc uzyskać najwyższą możliwą jakość.

Tuż za Belfastem znajduje się rozległa wiejska posiadłość o powierzchni 120 hektarów, której początki sięgają XVI wieku. Jest domem zarówno dla gorzelni Jawbox, jak i pól, na których uprawiane jest ziarno dla spirytusu.

Popularne Marki