Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

inchmurrin-2003-cask-16-303-3-0.7l-butelka9

Inchmurrin 2003 cask 16/303-3 0.7l

Cena sprzedaży
385,00 zł
Kraj: SZKOCJA

Region: SPEYSIDE

Destylarnia: LOCH LOMOND

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 54.8%

Opakowanie: kartonik

Rocznik: 2003

inchmurrin-logo.jpg

Zapach: słodycz krówek, wanilii i syropu klonowego równoważy się z skórką pomarańczy i delikatnie korzynnymi śladami imbiru;

Smak: elegancki i odpowiednio zrównoważony, odpowiada nutom zapachowym;

Finisz: długi, słodkie aromaty krówek i wanilii z nutką imbiru.

Whisky single cask, która została nazwana na cześć największej wyspy na jeziorze Loch Lomond. Inchmurrin jest wyspą przepełnioną trawami, tak jak i sama whisky, w której nie trudno dostrzec przyjemne nuty roślinno-trawiaste. Wyjątkowy bukiet smakowy uzyskano w wyniku destylacji w specjalnych alembikach tzw. inchmurrin stills, których górna część przypomina kolumnę ratyfikakcyjną. Trunek został zabutelkowany specjalnie na II edycję Festiwalu Whisky&Friends. Leżakował w beczce typu hogshead, wykonanej z dębu Limousin, oznczonej numerem 16/303-3. Whisky nie była filtrowana na zimno, a wolumen produkcji wynosi zaledwie 270 butelek.

Popularne Marki