Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

debowa-apteczka-lesna-8x0-05l

Dębowa Apteczka Leśna 8x0.05L

Cena sprzedaży
229,00 zł
Kraj: Polska

Pojemność: 50ml

Zaw. alkoholu: 40%

Apteczka Leśna w swym wnętrzu skrywa miniaturki poj. 0,05l w ośmiu wyselekcjonowanych smakach.

Wódka Czeremcha - wyrafinowana harmonia smaku powstała z połączenia najwyższej klasy spirytusu zbożowego oraz naturalnego ekstraktu z owoców czeremchy, którym wódka zawdzięcza głęboką ciemno rubinową barwę i nieco cierpki smak.

Wódka Orzech - trunek, który oprócz swych niezwykłych walorów smakowych, łagodzi objawy dolegliwości żołądkowych i ułatwia proces trawienia.

Wódka Śliwa - doskonała wódka, pełna śliwkowego aromatu.

Wódka Klasyczna - klasyczna Wódka Dębowa wyprodukowana, jak wszystkie produkty firmy Dębowa, wyłącznie w oparciu o naturalne wyciągi roślinne oraz najwyższej klasy spirytus zbożowy.

Wódka Gold - wytrawna wódka Dębowa okraszona delikatnym aromatem brandy i miodu pszczelego.

Wódka Black - wytrawna wódka Dębowa z lekkim posmakiem czekolady, migdałów i karmelu.

Wódka Red - wytrawna wódka Dębowa czule muśnięta wyciągiem owoców lasu polskiego

Wódka Cherry - postanowiliśmy podjąć to wyzwanie i stworzyć doskonałą symbiozę, oczarować kobiety barwą, połączyć ją z doskonałym smakiem wiśni.

Popularne Marki