Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Plantation Barbados XO 20 Anniversary 0.7L

Cena sprzedaży
265,56 zł
Kraj: BARBADOS

Region: KARAIBY

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 40%

Opakowanie: kartonik

Aby uczcić 20. rocznicę Alexandre Gabriela jako Master Blendera, stworzyliśmy Plantation XO 20th Anniversary z mieszanki kwintesencji bardzo starych rumów z Barbadosu.

Ponad dekadę później nadal jesteśmy bardzo dumni z tego rumu, ponieważ wciąż otrzymuje on pochwały i najwyższe nagrody.

Najpierw przez wiele lat leżakowany jest w beczkach po bourbonie na Barbadosie, ten rum jest następnie płynie w beczkach przez ocean na południowy zachód od Francji, aby dalej dojrzewać w małych beczkach z francuskiego dębu Ferrand.

Ten wielowiekowy proces „podwójnego starzenia” zapewnia niesamowitą gładkość i złożoność. Odsłania wyrafinowane podniebienie czekolady, wanilii, dojrzałego banana, prażonego kokosa i nutę świeżych nut mango. Dzięki niezwykle długiemu wykończeniu Plantation XO 20th Anniversary to niezwykły rum warty spróbowania.

Popularne Marki