Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

ron-abuelo-xv-cask-finish-napoleon-butelka2

Ron Abuelo XV cask finish Napoleon

Cena sprzedaży
325,00 zł
Kraj: PANAMA

Region: AMERYKA PÓŁNOCNA

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 40%

Opakowanie: kartonik

Wiek: 15YO

Zapach: intensywny, pełen tonów beczki po porto oraz jagód i czerwonych owoców;

Smak: bardzo bogaty, elegancki, nuty wanilii, rodzynek, kakao, koniaku i odrobiny suszonych owoców;

Finisz: długi z akcentami dębu i skóry.

Abuelo XV to Panamski rum z serii Finish Collection. Trunek spędził 15 lat w dębowych beczkach, a na ostatnią prostą finiszowania trafił do beczek po koniaku Napoleon. 

"Tam, gdzie znajduje się trzcina cukrowa, powinien być też rum" - w 1936 roku nalegali trzej synowie don Josego Vareli Blanco. Dwadzieścia lat wcześniej Don Jose wyemigrował z Hiszpanii do Panamy, by otworzyć cukrownię. Za namową swoich następców rozpoczął destylację alkoholu z soku z trzciny cukrowej, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Zakłady produkcyjne zostały zmodernizowane w 1976 rokui wyposażone w nowoczesne instalacje, zastępując pierwotną gorzelnię, co pozwoliło rozpocząć produkcję rumu na skalę przemysłową. Obecnie firma jest prowadzona przez trzecie pokolenie po Don Jose, przy czym utrzymała ówczesne standardy i receptury tradycyjnej, rodzinnej produkcji. 

 

 

Popularne Marki