Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

ALKOHOLE PERSONALIZOWANE NA PREZENT

Kiedy chcesz, aby butelka alkoholu, nie była tylko kolejną, która wyląduje w domowym barku, sprawdź naszą ofertę alkoholi personalizowanych. Wybrane alkohole możemy wykonać w wersji z indywidualną dedykacją lub życzeniami. Zwykła butelka na prezent może okazać się niewystarczająca, kiedy trzeba okazać wyjątkowość chwili. Nasza butelka z życzeniami to idealny alkohol na prezent. Idealną okazją do podarowania takiego prezentu są różnego rodzaju rocznice, jubileusze. Personalizowana butelka whisky czy wina jest doskonałym pomysłem jako wyraz podziękowania drugiej osobie. Ostatnio personalizowane prezenty stały się bardzo popularne i coraz częściej są one zamawiane przez naszych Klientów. Whisky z dedykacją czy wódka z grawerem będą na pewno doskonałym pomysłem na prezent, a obdarowana osoba zapewne będzie zaskoczona. Ekskluzywne alkohole na prezent to doskonały wybór, tym bardziej, że mamy do dyspozycji naprawdę doskonałe marki, które możemy dowolnie spersonalizować.

Wybierz butelkę, którą chcesz spersonalizować, a potem swobodnie w kreatorze napisz życzenia:

Glenmorangie Grawer Ballantines Personalizowany z życzeniami jack daniels personalizowany belvedere grawer personalizacja

Producent:
Wybierz producenta
Nie znaleziono wpisu