Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

brak obrazka

ABK6 Cognac Reserve Artist Collection Limited Edition Nᵒ2

Cena sprzedaży
339,00 zł
Kraj: FRANCJA

Region: COGNAC

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 40%

Opakowanie: kartonik

W ramach limitowanej edycji ABK6 Reserve Artist Collection Nᵒ2 w Domaines Francis Abécassis powstało 10000 butelek koniaku opatrzonych etykietą przedstawiającą jeden z obrazów lokalnego artysty Juliena Drevelle, które eksponowane są na ścianach piwnic i destylarni tej rodzinnej posiadłości. Koniaki z tej serii są eleganckie i wyraźnie aromatyczne stanowiąc koronny dowód na to, czym skutkuje długie dojrzewanie w kontekście złożoności i elegancji. Alkohol doskonale prezentuje się w zamkniętej naturalną zatyczką z drewna bukowego butelce kształtem nawiązującej do karafki. Etykieta i opakowanie emanują fantastycznie wyrazistymi i harmonijnymi kolorami, charakterystycznymi dla obrazów artysty.

Koniak jest błyszczący, o kolorze bursztynu. Nos roztacza wyraziste i eleganckie aromaty jabłek, gruszek, kandyzowanych śliwek, cynamonu i wanilii, przemieszane z subtelnymi nutami drzewnymi. W ustach doskonała równowaga pomiędzy krągłością i strukturą oraz aromaty przypraw korzennych i drewna, a także długo utrzymujące się nuty owocowe. Dzięki specjalnemu zestawieniu długo dojrzewanych destylatów, ABK6 Artist Collection Réserve Cognac prezentuje walory smakowe takie jak koniaki 9-10 letnie.

Popularne Marki