Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Bacoo White 3YO Dominican Rum

Cena sprzedaży
135,00 zł
Kraj: DOMINIKANA

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 40%

Opakowanie: brak

Wiek: 3YO

John Sans i jego ojciec zapragnęli stworzyć specjalny, dojrzały rum, który mogliby dodać do swojego portfolio marek. Po odwiedzeniu wielu wysp karaibskich odkryli producenta rumu na Dominikanie, który był w stanie dostarczyć doskonałej jakości starzone rumy i tak rozpoczęła się współpraca, w wyniku której powstał rum Bacoo.

Nazwa wzięła się od BAH-KU złośliwego mitologicznego ducha o magicznych mocach, którego można spotkać na Karaibach, a teraz również w butelkach rumu Bacoo. BAH-KU to postać podobna do krasnala, która nagradza swojego właściciela życzeniami i to nie tylko trzema. Rozpoznaje się go po charakterystycznych dużych oczach, długich rękach i długich nogach. Duch ten jak mówi legenda aktywny jest zwłaszcza w nocy, a żeby go nie rozzłościć należy dostarczać mu codzienną dawkę bananów i mleka. Destylarnia znajduje się w San Pedro De Macoris, w Republice Dominikany. Posiada piękną, świadomą ekologicznie farmę. Produkty uboczne powstałe w wyniku pozyskiwania rumu są przechowywane w celu dalszej odsprzedaży. Resztki ściętej trzciny są wysyłane do spalarni, które pomaga zasilać zakład. Destylarnia Rumu Bacoo jest jednym z najbardziej ekologicznych, samowystarczalnych, dużych zakładów na świecie, pracujących na tak dużą skalę.

BACOO WHITE RUM to doskonały wyraz wyspiarskich wibracji i miejskiego szyku. Leżakuje 3 lata w dębowych beczkach, a następnie filtrowany przez węgiel drzewny. Słodkie aromaty śmietanki kokosowej, karmelizowanych bananów, dojrzałego mango, goździków. Gładki w smaku z rześkim, niewysuszonym akcentem. Słodki i lekko kandyzowany rum. Finisz ciekawy, lekki finisz z niuansami kandyzowanej limonki.

Popularne Marki