Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Beach House Gold Spiced Rum 0.7L

Cena sprzedaży
109,00 zł
Kraj: FRANCJA

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 40%

Opakowanie: brak

Dostępność:   produkt-niedostepny.gif

Kolor trunku: słomkowy ze złotymi odcieniami;

Zapach: złożony, intensywny, bogaty, przepełniony akcentami dojrzałej, czerwonej pomarańczy, nut miodu, tytoniu, piernika, limonki oraz kandyzowanego imbiru;

Smak: panuje tu harmonia między delikatnymi nutami tropikalnej trzciny cukrowej, a akcentami gorzkich pomarańczy i egzotycznych przypraw.

Finisz: dosyć długi, dostrzegalna pomarańcza, wanilia oraz przyprawy.

 

Beach House Gold Spiced to wyjątkowy rum mocno nawiązujący do jednego z najpiękniejszych miejsc na świecie - słoneczngo Mauritiusa. Według wielu krytyków uznawany jest za jednej z najlepszych przyprawianych rumów. Produkowany na bazie oryginalnej receptury, do której ma dostęp zaledwie kilka upoważnionych osób. Bazą rumu Beach House Gold jest trzcina cukrowa oraz odpowiednie przyprawy m.in. cynamon, imbir, wanilia, ananas oraz goździk. Rum jest postarzany w dębowych beczkach do momentu uzyskania wymaganego smaku.

Intensywny i pikantny smak Mauritiańskiego rumu Beach House Gold zdecydowanie korzystnie różni się od swoich odpowiedników. Pomimo tego, że rum wytwarzany jest we Francji, proces produkcji opiera się na starych i sprawdzonych zasadach przygotowania rumu mauretańskiego.

Popularne Marki