Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Ryoma Rhum Japonais 0.7L

Cena sprzedaży
299,00 zł
Kraj: JAPONIA

Destylarnia: KIKUSUI

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 40%

Rum pochodzący z destylarnii Kikusui, położoną na południe od archipelagu wysp japońskich. Znajduje się ona wyspie Sikoku, w wiosce na wschód od prefektury Kohi, która jest znana jako najstarszy producent trzciny cukrowej w Japonii. To naturalnie doprowadziło do powstania Ryoma Rum, płynnego złota inspirowanego obcymi technikami, z błyskiem japońskiej kultury. Ryoma Rum jest produkowany ze świeżo wyciśniętej trzciny cukrowej i jest przechowywany przez 7 lat w dębowych beczkach. Rum z soku z trzciny cukrowej jest zupełnie inny niż rum z melasy. Jest bardziej ostry i trawiasty.

Nazwa Ryoma Rum pochodzi od imienia Sakamoto Ryomy, czołowej postaci w ruchu obalającym szogunat Tokugawa podczas okresu Bakumatsu w Japonii. Był to okres rządów shogunów Tokugawa, a obalenie tego władcy pozwoliło na przywrócenie władzy cesarza w Japonii.

Popularne Marki