Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

belvedere-0.7l-butelka

Belvedere Vodka 0.7L w kartoniku

Cena sprzedaży
205,00 zł
Kraj: POLSKA

Region: MAZOWSZE

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 40%

Opakowanie: brak

Belvedere Vódka "Stworzona w Polsce, pożądana na świecie"

Jak to możliwe, że serwowana dziś w ponad 100 krajach świata polska Belvedere Vódka rozkręca zabawę w najlepszych klubach od Ameryki i Europy, po Azję i że stała się symbolem światowego sukcesu polskiego produktu z najwyższej półki? Belvedere Vódka powstała w 1993 jako zupełnie nowa, unikalna i wybitnie ekskluzywna wódka stworzona przez Polmos Żyrardów. Belvedere błyskawicznie przyciągnęła uwagę ekspertów i koneserów i już na początku 1996 roku została wprowadzona na rynek amerykański. Przez ekspertów zostałą uznana za pierwszą na świecie wódkę super premium - definiując standardy tej nowej kategorii najbardziej luksusowych wódek. Markę Belvedere wykreowana z pasją i zamiłowaniem do jakości i piękna, stąd nazwa marki "Belvedere" (od włoskiego bello - piękny, vedre - widzieć.)

Popularne Marki