Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Belvedere Vodka Bespoke Grawer Ślub
Belvedere Vodka Bespoke Grawer David
Belvedere Vodka Bespoke Grawer Urodziny

Belvedere Vodka 1.75L - Bespoke Silver Sabre Grawer

Producent: BELVEDERE
Cena sprzedaży
759,00 zł
Kraj: POLSKA

Region: MAZOWSZE

Pojemność: 1,75 litra

Zaw. alkoholu: 40%

Opakowanie: brak

Dostępność:   na-zamowienie.gif

belvedere-logo.jpg

Zaprojektuj własną wersję butelki Belvedere BESPOKE Limited Edition. Po prostu utwórz własny napis na butelce. Podświetlana podstawa butelki oświetla twoją osobistą wiadomość i symboliczne drzewa domu Belvedere. Przekształci to twoją butelkę w niespotykany idealny prezent na każdą okazję! Zobacz jakie to proste.

Na butelce możesz wygrawerować imię, wiek, podziękowanie, nazwę firmy lub cokolwiek chcesz.

Czas realizacji butelki z grawerem to 5 dni roboczych.

Belvedere Vódka "Stworzona w Polsce, pożądana na świecie"

Jak to możliwe, że serwowana dziś w ponad 100 krajach świata polska Belvedere Vódka rozkręca zabawę w najlepszych klubach od Ameryki i Europy, po Azję i że stała się symbolem światowego sukcesu polskiego produktu z najwyższej półki? Belvedere Vódka powstała w 1993 jako zupełnie nowa, unikalna i wybitnie ekskluzywna wódka stworzona przez Polmos Żyrardów. Belvedere błyskawicznie przyciągnęła uwagę ekspertów i koneserów i już na początku 1996 roku została wprowadzona na rynek amerykański. Przez ekspertów zostałą uznana za pierwszą na świecie wódkę super premium - definiując standardy tej nowej kategorii najbardziej luksusowych wódek. Markę Belvedere wykreowana z pasją i zamiłowaniem do jakości i piękna, stąd nazwa marki "Belvedere" (od włoskiego bello - piękny, vedre - widzieć.)

Poniżej na butelce wpisz własny tekst, który chcesz abyśmy wygrawerowali na butelce. Jeżeli chcesz, aby tekst był dłuższy skontaktuj się z nami mailowo, sprawdzimy co da się zrobić :)