Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Becherovka_0.5l_51002b8b0e9f1.jpg

Becherovka 0.5l

Cena sprzedaży
56,00 zł

Becherovka jest czeskim ziołowym likierem. W jego skład wchodzi woda, jakościowy alkohol, naturalny cukier i gorzka mieszanka specyficznych ziół i przypraw. Ta wyśmienita wódka o unikalnym smaku jest produkowana od 1807 roku w Karlovych Varach według ściśle strzeżonej receptury, która określa skłąd mieszanki ziół i korzeni. Dzięki kilkumięsięcznemu leżakowaniu w dębowych beczkach, ma ona charakterystyczny smak i złoty kolor. Najlepiej smakuje czysta i schłodzona do temperatury 6*C, jednak dla orzeźwienia można ją również pić z tonikiem i innymi napojami.

BECHEROVKA

BUTELKA: 0,5L

ZAW. ALK.: 38%

Popularne Marki