Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Likor_43_0.7L_4f9095b331a11.jpg

Licor 43 0.5L

Cena sprzedaży
69,99 zł
Kraj: HISZPANIA

Pojemność: 500ml

Zaw. alkoholu: 31%

Opakowanie: brak

Licor 43 jest najbardziej rozpoznawalnym hiszpańskim likierem klasy premium na świecie. To unikalna, bazująca na sekretnej formule kompozycja 43 (stąd nazwa) starannie dobranych składników, m.in. aromatycznych ziół i owoców z rejonu Morza Śródziemnego.

Cytrusowe, pomarańczowe esencje oraz wanilia dają ciepły, czarujący bukiet, który ukazuje się w pełnej krasie, gdy likier pity jest bez dodatków lub z lodem. Elegancki, jasnozłocisty kolor to efekt wyjątkowej receptury i unikalnego, opartego na tysiącletniej tradycji procesu produkcji. Wszystko to sprawia, że Licor 43 to niepowtarzalny i niemożliwy do skopiowania trunek.

Dzięki swojej wyjątkowej formule jest doskonałym składnikiem wielu drinków i koktajli.

Popularne Marki