Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Masuria Roots Gin 0.7L

Cena sprzedaży
119,00 zł
Kraj: POLSKA

Region: WARMIA I MAZURY

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 43%

Opakowanie: brak

Masuria Roots to rzemieślniczy gin, produkowany w oparciu o rodzinną recepturę, przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Bazą ginu jest krystalicznie czysta woda, czerpana z ujęcia Masuria Spring w chronionym regionie Warmii i Mazur. Ujęcie wody znajduje się w okolicy rezerwatu „Góra Dębowa”, który był częścią historycznej Puszczy Mławskiej.

Podstawę Masuria Roots Gin tworzy staranna destylacja frakcyjna dzikich owoców jałowca. Inspiracją do jego powstania była tradycja zielarstwa i ziołolecznictwa. Masuria Roots Gin to kompozycja destylatów: z ręcznie zbieranych kwiatów czarnego bzu oraz z polskich jabłek. Całości dopełnia pszeniczny alkohol rektyfikowany. Dzięki destylacji w autorskim alembiku, uzyskaliśmy niezwykle gładki, łagodny smak ginu i wyjątkowy aromat.

MASURIA ROOTS GIN – gin inspirowany Mazurami i polską gościnnością Letni klimat jednego z najczystszych regionów Polsce zamknięto w każdej butelce alkoholu. Wyobraź sobie, że jesteś na rozgrzanej słońcem, kolorowej łące. Kiedy otworzysz Masuria Roots Gin w pierwszej chwili wyczujesz aromatyczne nuty jabłka i kwiatów czarnego bzu. Ten gin to hołd oddany wyjątkowym ludziom i malowniczym terenom Warmii oraz Mazur, gdzie polska gościnność spotyka się z intrygującą historią. Wyjątkowe wnętrze wymaga wyjątkowej oprawy. Masuria Roots Gin kupisz w wyszukanej, matowej butelce z dekorowanymi elementami kwiatowymi. Pierwszy zapach kusi zmysły łagodnymi, kwiatowymi nutami. A smak? Przekonaj się sam.

Popularne Marki