Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

wtorek, 04 październik 2022 15:26

Tequila Casamigos

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Tequila George'a Clooneya

Zapewne każdy miłośnik filmów i kina słyszał nazwisko George'a Clooneya i pewnie wielu miłośników tequili również słyszało to nazwisko. Znany aktor wraz ze swoimi dobrymi przyjaciółmi, biznesmenem Rande Gerberem (prywatnie mężem Cindy Crawford) oraz Michaelem Meldmanem postanowili zainwestować w spirytusowy biznes i zaangażować się w produkcję tequili. Tak powstała marka Casamigos.

Wszystko zaczęło się kiedy to Clooney i Gerber kupili sąsiadujące ze sobą posiadłości w Meksyku i w wolnych chwilach oddawali się degustacji tequili i spotkaniom towarzyskim. Powstanie marki własnej marki Casamigos było czystym przypadkiem, kiedy to podczas kolejnej wizyty w jednym z meksykańskich barów Clooney zaskoczył swojego przyjaciela pomysłem aby stworzyć swój własny trunek. Podczas wielu pobytów w Meksyku spożywali sporo lokalnych trunków, jedne smakowałay im bardziej inne trochę mniej jednak nie znaleźli tego, który odpowiadałby ich podniebieniom.

Podczas dwuletnich przygotowań receptury, spotykali się z lokalnymi gorzelnikami i próbowali kolejnych destylatów. Szukali idealnej tequili, która nie będzie paląca, a kac będzie po niej zdecydowanie mniejszy. Po spróbowaniu ponad 700 próbek, po dwóch latach znaleźli wreszcie idealny meksyakański trunek.

Wtedy do zespołu dołączył Meldman. W 2013 roku firma oficjalnie rozpoczęła produkcję, z marką tequila Casamigos, by rok później zostać już najszybciej rozwijającą się marką tequili na świecie. W 2015 roku sprzedaż zwiększyła się dwukrotnie, a w 2017 roku marka Casamigos została zakupiona przez koncern Diageo, jednego z największych dystrybutorów napojów alkoholowych na świecie, właściciela m.in. marki Johnnie Walker czy Gordons Gin.

casamigos tequila 1

Rodzaje tequili Casamigos

Wszystkie rodzaje tequili Casamigos są dostępne oczywiście w naszym sklepie online

Casamigos Blanco

sprawdź >

Casamigos Reposado

sprawdź >

Casamigos Anejo

sprawdź >

Czytany 91 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 04 październik 2022 16:04

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Popularne Marki