Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Frack Amaro Serale no alla Moda 0.5l

Cena sprzedaży
199,00 zł
Kraj: WŁOCHY

Region: CALABRIA

Pojemność: 500ml

Zaw. alkoholu: 24%

Opakowanie: brak

Frack Amaro Serale no alla Moda to trunek komponowany na bazie tajnego, unikalnego przepisu, utworzonego przez połączenie trzech wcześniej przygotowanych mieszanek naparów. Aromaty każdego z naparu zostały zachowane dzięki specjalnej technice chłodzenia termicznego, wykorzystywane do każdego z produktów marki. Pierwsza mieszanka cechuje się dosyć gorzką nutą, druga nadaje trunkowi wyróżniającej go pełni. Ostatnia z mieszanek składa się z kalabryjskiej bazy winnej, wzmocnionej wyjątkowymi przyprawami.

Okres produkcji Frack Amaro Serale no alla Moda począwszy od komponowania składników do zabutelkowania gotowego produktu zamyka się w 12 miesiącach.

Każdy ze składników no alla Moda jest pochodzenia naturalnego.

Aromat i smak: gorzkie nuty, przechodzące w słodkie akcenty pomarańczy, dostrzeżemy aromaty bergamotki, rozmarynu, oregano, rabarbaru oraz cytryny.

Popularne Marki