Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Dewazakura Sparkling Tobiroku 300ML

Cena sprzedaży
99,00 zł
Kraj: JAPONIA

Pojemność: 300ml

Zaw. alkoholu: 15%

Opakowanie: brak

Dewazakura Sake Brewery zostało założone w 1892 roku. Znajduje się w Tendo City, małym miasteczku wynoszącym ok. 60 000 mieszkańców. Miasteczko jest położone 300 kilometrów na północ od Tokio. Miasteczko otoczone jest wysokimi górami, temperatury latem często przekraczają 30 stopni C, natomiast zimą dochodzi do znacznych opadów śniegu przekraczających nawet metr wysokości. Te naturalne cechy sprawiły, że region stał się głównym ośrodkiem produkcji ryżu, owoców i innych produktów. Założyciele Dewazakura byli pierwotnie głównymi właścicielami ziemskimi w regionie. Dewazakura to przede wszystkim jakość, jako największy priorytet marki.

 

Dewazakura Sparkling Tobiroku to wysokiej jakości niefiltrowane sake. Jest to lekki szampan dla miłośników "Brut". Wyczuwalne są odcienie owoców, takie jak młoda truskawka, persymona, czy azjatycka gruszka jabłkowa.

Popularne Marki