Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Imayo Tsukasa Junmai Daiginjo Koi

Cena sprzedaży
509,00 zł
Kraj: JAPONIA

Pojemność: 720ml

Zaw. alkoholu: 17%

Opakowanie: kartonik

Jest to sake, które w kraju z którego pochodzi można często spotkać podczas wznoszenia toastów z okazji różnorakich okoliczności.

Imayo Tsukasa Junmai Daiginjo Koi należy do kategorii celebracyjnej i prezentowej. Całość zapakowana jest w bardzo eleganckim pudełku nawiązującym swym designem do karpia koi.

Cechuje go delikatny i owocowy aromat azjatyckiej gruszki i ryżu gotowanego na parze. Sake spod brandu Imayo Tsukasa otrzymało 20 międzynarodowych nagród za smak oraz design.

Poziom spolerowania ryżu wynosi 50%

Popularne Marki