Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Tamura Tokubetsu Junmai Tokyo Wajo

Cena sprzedaży
169,00 zł
Kraj: JAPONIA

Pojemność: 720ml

Zaw. alkoholu: 15%

Opakowanie: kartonik

Tamura Tokubetsu Junmai Tokyo Wajo to wyjątkowy produkt, który zadowoli każdego klienta chącego zakupić japońskie wino.

Do produkcji sake użyto wyselekcjonowanego, drogiego, czystego japońskiego ryżu premium ukrytego na żyznych gruntach na farmach z terenów Japonii. Do zbiorów dochodzi w ciepłym sierpniowym klimacie, kiedy to ryż osiąga oczekiwaną dojrzałość nadając trunkowi wyjątkowego uroku oraz słodyczy.

Konsumenci Tamura Tokubetsu po spożyciu doświadczą wspaniałego smaku sake w połączeniu z serem, pieczonym kurczakiem, królikiem oraz cielęciną.

Popularne Marki