Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Płatności

Dbając o wygodę dokonywania zakupów w naszym sklepie, oferujemy kilka dogodnych form płatności za zakupiony towar:

 

KARTA PŁATNICZA / PRZELEWY ELEKTRONICZNE

przelewy24 logoPłatności elektroniczne obsługiwane są przez Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych eService. Centrum umożliwia płatności kartami płatniczymi największych organizacji, a także przelewy elektroniczne kilkunastu największych banków w Polsce. Wszystko odbywa się zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa, jak certyfikat PCI DSS, transmisja danych za pośrednictwem certyfikatu typu TLS oraz technologia 3D-Secure.

 

logo przelewyPRZELEW BANKOWY

Inną formą płatności jest tradycyjny przelew bankowy. Po dokonaniu zakupów otrzymasz potwierdzenie zamówienia z danymi do przelewu. Dokonaj płatności na podany w potwierdzeniu nasz rachunek bankowy.

W tytule przelewu podaj numer zamówienia, wygenerowany podczas składania zamówienia. Będziemy oczekiwać wpływu środków na konto, co następuje najczęściej w ciągu 24 godzin. Aby przyspieszyć realizację zamówienie możesz przesłać potwierdzenie przelewu na nasz adres mailowy.

Dane do płatności tradycyjnym przelewem bankowym:

płatność w Polskich Złotych PLN

PKO BP | kod swift: BPKOPLPW |

numer rachunku: PL 84 1020 4900 0000 8402 3485 3115

Odbiorca: Bootelka, ul. Poznańska 35/1, 60-850 Poznań, tytułem: numer zamówienia

 

logo za pobraniemZA POBRANIEM

Za zakupy można również zapłacić bezpośrednio przy odbiorze przesyłki. W przypadku wyboru tej formy płatności gotówkę za złożone zamówienie odbierze Kurier w miejscu doręczenia przesyłki.

 

verified Visa Mastercard SecureBEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI

Wszystkie transakcje kartami płatniczymi i przelewami elektronicznymi, realizowane za pomocą Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych eService są przeprowadzane z zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa, jak certyfikat PCI DSS, transmisja danych za pośrednictwem certyfikatu typu TLS oraz technologia 3D-Secure.

Popularne Marki