Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Cytrynówka Stasi Młynarzowej 0.5L Skrzynka 4 Kieliszki

Cena sprzedaży
219,00 zł
Kraj: POLSKA

Pojemność: 500ml

Zaw. alkoholu: 36%

Opakowanie: skrzynka drewniana

Dostępność:   chwilowy_brak.gif

Nalewka cytrynowa jest jedną z wielu owocowych propozycji, które mogą Państwo znaleźć w naszej ofercie. Oryginalna góralska cytrynówka cechuje się smakiem samej cytryny, połączonym z ciekawą nutą słodyczy, którą zawdzięcza wykorzystaniu prawdziwego miodu. Cytryna i miód to nie tylko świetny duet, jeśli chodzi o walory smakowe, ale również posiada on właściwości korzystnie wpływające na zdrowie.

Nasza nalewka cytrynowa stworzona jest z naturalnych oraz w pełni ekologicznych składników. Wyselekcjonowane są one bardzo starannie, dlatego w naszych produktach nie ma potrzeby stosowania barwników czy wzmacniaczy, które miałyby w sposób sztuczny poprawić smak czy kolor. Stąd też widoczny osad, który może zbierać się na dnie oraz mętność nalewki, które wskazują na dodanie w stu procentach naturalnego miodu.

Popularne Marki