Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Ron Zacapa Edicion Negra 0.7L

Cena sprzedaży
459,00 zł
Destylarnia: RON ZACAPA

Kraj: GWATEMALA

Region: AMERYKA PÓŁNOCNA

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 43%

Opakowanie: kartonik

Zacapa Centenario Edición Negra jest bezpośrednim następcą butelkującej Zacapa Etiqueta Negra. Łączy w sobie aromaty rumu Zacapa o podstawowej dojrzałości z wpływami świeżo palonych beczek z białego dębu.

Rum mieniący się ciemnobrązowymi tonami emanuje urzekającym zapachem, który jest trudny do pokonania pod względem złożoności. Słodkie niuanse brązowego cukru, wanilii, dębu i melasy pieszczą rozgrzewające, korzenne tony. Skórka pomarańczowa, dżem, prażone orzechy, a także sherry, porto, rodzynki i daktyle są wyraźnie widoczne w Ron Zacapa Centenario Edición Negra. Obiecujący początek, który zamienia się w symfonię aromatów. Centenario Negra z Zacapy ani na chwilę nie zawodzi i słusznie nazywany jest rumem stulecia.

Popularne Marki