Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Glenfiddich Malt Master's Sherry Cask Finish

Cena sprzedaży
205,00 zł
Kraj: SZKOCJA

Region: SPEYSIDE

Destylarnia: GLENFIDDICH

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 43%

Opakowanie: tuba

Edycja whisky Glenfiddich z serii Malt Masters. Wcześniej występowała w wersjach oznaczonych jako Batch. Od 2021 roku wydawana jako Our Malt Masters. Leżakowana początkowo przez okres 6 lat w beczkach po bourbonie, a następnie leżakuje 4-6 lat w beczkach po hiszpańskich sherry. Kreacja Briana Kinsmana, szóstego w kolejności Master Distillera, gorzelni Glenfiddich.

Zapach: Silny i zbalansowany z nutami moreli, czekolady, mięty, pieprzu, sherry, jagody, wanilii, tytoniu i palonego dębu

Smak: Intensywny z akcentami dębu, tytoniu, wanilii, miodu, wrzosu, suszonej śliwki, kakao, banana i moreli

Finisz: Długi i rozgrzewający z nutami przypraw korzennych, czekolady i sherry

Popularne Marki