Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Walker-12-Days-Of-Discovery-2

J.Walker 12 Days Kalendarz Adwentowy 12x50ml

Cena sprzedaży
279,00 zł
Kraj: SZKOCJA

Region: JOHNNIE WALKER

Podaruj w tym sezonie świątecznym najwyższej jakości doznania degustacyjne z Johnnie Walker 12 Days of Discovery. Ten zestaw upominkowy, składający się z mini butelek Blue Label, Aged 18 Years, Gold Label Reserve, Green Label, Double Black Label i Black Label, daje możliwość poznania naszej klasycznej gamy szkockich whisky typu blended.

Każda z naszych whisky stworzona do perfekcji, oferuje swój własny, wyjątkowy, niezapomniany smak. Zestaw zawiera
dwie butelki Blue Label Blended Scotch Whisky o pojemności 50 ml,
dwie butelki Aged 18 Years Blended Scotch Whisky o pojemności 50 ml,
dwie butelki Gold Label Reserve Blended Scotch Whisky o pojemności 50 ml, dwie butelki Green Label Blended Scotch Whisky o pojemności 50 ml,
dwie butelki Double Black Label Blended Scotch Whisky o pojemności 50 ml oraz dwie butelki Black Label Blended Scotch Whisky o pojemności 50 ml.

Popularne Marki