Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Jack Daniels Kalendarz Adwentowy

Cena podstawowa
499,99 zł
Cena sprzedaży
449,00 zł
Dostępność:   OSTATNIE SZTUKI

Niepowtarzalny prezent dla miłośników marki Jack Daniels. Kalendarz adwentowy, zawierający miniaturowe prezenty na kolejne 24 dni grudnia, które pomogą odliczać gorący czas do Świąt Bożego Narodzenia.

Do tej pory dostępny tylko w Stanach Zjednoczonych, w zeszłym roku zadebiutował na rynku Wielkiej Brytanii. W tym roku przyszła kolej na kolejne kraje m.in. Francję, Polskę i Czechy.

  • Zestaw zawiera:

- 5x Jack Daniel's Old No. 7 50ml.
- 4x Jack Daniel's Tennessee Honey 50ml.
- 4x Jack Daniel's Tennessee Fire 50ml.
- 4x Jack Daniel's Tennessee Rye 50ml.
- 2x Jack Daniel's Gentleman Jack 50ml.
- 2x Jack Daniel's Single Barrel 50ml
- jigger
- kieliszek
- breloczek

jack kalendarz adwentowy 2019    Jack Daniels kalendarz adwentowy 2019 -

Popularne Marki