Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Balvenie American Oak 12YO 0.7L

Cena sprzedaży
335,00 zł
Kraj: SZKOCJA

Region: SPEYSIDE

Destylarnia: BALVENIE

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 43%

Opakowanie: tuba

Balvenie 12YO American Oak jest pierwszą szkocką whisky single malt z serii The Balvenie Stories. Seria została stworzona przez Kelsey McKechnie, 25-letnią uczennicę i asystentkę legendarnego master blendera Davida Stewarta.
Balvenie 12YO American Oak to whisky starzona przez 12 lat w beczkach po bourbonie, a następnie leżakowana w dziewiczych beczkach (virgin oak) z amerykańskiego dębu przygotowanych przez Kelvin Cooperage z Kentucky. Beczki te zostały poddane powolnemu i długiemu procesowi wyprażania, a następnie przesłane do destylarni. Po dotarciu na miejsce poddano je powtórnemu wyprażaniu w celu uwolnienia pełnego potencjału aromatów i smaków.

Nota degustacyjna:
Aromat: słodki, słodowy, brązowy cukier, cytrusy, dąb, wanilia, imbir, cynamon.
Smak: wanilia, kandyzowana skórka pomarańczy i cytryny, któwk, toffi, brązowy cukier, prażony dąb.
Finisz: długi i słodki, wanilia, toffi, cytrusy, dąb.

Popularne Marki