Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

brak obrazka

Bowmore Legend 0.7L

Cena sprzedaży
175,00 zł
Kraj: SZKOCJA

Destylarnia: BOWMORE

Region: ISLAY

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 40%

Opakowanie: kartonik

Smak: dymny i torfowy

Destylarnia Bowmore jest jedną z najstarszych w Szkocji, istnieje bowiem od 1779 roku. Założono ją na brzegu Loch Indaal na wyspie Islay, która jest obecnie jednym z najważniejszych regionów w kulturze szkockiej whisky. Bowmore jest organicznie związana z morzem. Klimat Islay, krystalicznie czysta woda z rzeki Laggan i niezmienny od lat proces produkcji decydują o niezwykle wysokiej jakości tej whisky. Na samej wyspie praktycznie nie ma drewna tak, więc pierwsze użycie torfu do suszenia słodu jęczmiennego stało się to za sprawą braku tego surowca.

Bowmore Legend - whisky leżakowana w wybranych, najlepszych beczkach po amerykańskim bourbonie. Pomagają one wydobyć wszystkie najlepsze cechy trunku. Bowmore Legend jest hołdem dla pierwszych słodów z Islay, które stały się legendą dla wszystkich miłośników whisky single malt.

Aromat: dymny i torfowy, nutki wanilii, suszonych śliwek;

Smak: dymny, torfowy, wanilia, suszone śliwki, eukaliptus, nutki miodu;

Finisz: długi, ostry i delikatnie słodki.

 

 

 

Popularne Marki