Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Macallan edition no.4 0.7l - edycja limitowana

Cena sprzedaży
2350,00 zł
Kraj: SZKOCJA

Region: HIGHLANDS

Destylarnia: MACALLAN

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 42,8%

Opakowanie: kartonik

Destylarnia The Macallan została założona w 1824 roku w regionie Speyside nad rzeką Spey w północnej Szkocji. The Macallan to absolutna ikona w świecie whisky Single Malt i marka No1 pod względem wartości sprzedaży.

Macallan Edition nr 4 to najnowsze wydanie tej innowacyjnej rocznej serii od Macallana. Podobnie jak poprzednie wydania, wydanie nr 4 kontynuuje szczególowe podejścia do wyrobu whisky przez destylarnię i ujawnia szczegóły jego powstania. Wydanie nr 4 opracowano pod kierunkiem Macallana Master Distillera, Nicka Savage'a.

Popularne Marki