Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Macallan Harmony Collection inspired by Intense Arabica

Cena sprzedaży
1880,00 zł
Kraj: SZKOCJA

Region: HIGHLANDS

Destylarnia: MACALLAN

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 44%

Opakowanie: kartonik

Po sukcesie i doskonałej pierwszej części kolekcji Harmony, Single Malt "Rich Cacao", destylarnia Macallan oferuje nową, bardzo limitowaną edycję: The Macallan Harmony Collection Intense Arabica. Whisky celebrująca świat kawy, inspirowana smakiem kawy z ziaren kawy Arabica z Etiopii, uznawanej za kolebkę kawy. Steven Bremner, producent whisky w The Macallan, zagłębił się w sztukę kawy, organizując Masterclass ze światowej sławy ekspertami od kawy w Estate The Macallan. Chciał stworzyć intensywną whisky przywodząca na myśl smak kawy, a połączenie amerykańskich i europejskich beczek dębowych wybrało dla uzyskania charakterystycznych nut kawy espresso „szczególnie słodkiej, ale też mocnej”. „Inspired by Intense Arabica to hołd dla świata kawy i niesamowitej podróży ziaren kawy”.

Popularne Marki