Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Casas Patronales Vigno 0.75l

Cena sprzedaży
119,00 zł
Kraj: CHILE

Region: MAULE VALLEY

Pojemność: 750ml

Zaw. alkoholu: 14.5%

Opakowanie: brak

Apelacja: DO VALLE DEL MAULE

Kolor: czerwone

Smak: wytrawny

Szczep: CARIGNAN

Rocznik: 2018

Kolor: intensywny rubin;

Zapach: pełen nut owoców leśnych, samego lasu, jak i wiśni;

Smak: doskonale zrównoważony, można dostrzec wyjątkową grę słodkich tonów wywołanych obecnością owoców, z doskonale przebijającą się kwasowością i taniną;

Finisz: długi i soczysty.

Casas Patronales Vigno Carignan to wyjątkowe wino powstałe w wyniku ręcznych zbiorów gron, pochodzących z 65-cio letnich krzewów. Wyjątkowe owoce w połączeniu z niestandardowym procesem produkcji (50% wina fermentowane malolakycznie w beczkach z francuskiego dębu, pozostała cześć w beczkach wcześniej nie tostowanych), nadały trunkowi bukiet, który nie sposób dostrzec w innym winie. Doskonale komponuje się z tłustymi mięsami i grillowanymi warzywami.

Historia Casas Patronales rozpoczęła się w 1990 roku, kiedy to trójka przyjaciół zdecydowała się zasadzić grona na rodzinnych terenach, a w 2001 rozpoczęli proces renowacji i powiększania starej piwnicy winiarskiej. Po zakończeniu prac w 2003 roku, niemal natychmiastowo rozpoczęto sprzedaż win zarówno w Chile, jak i za granicą.

Popularne Marki