Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Les Clans 2018 0.75l

Cena sprzedaży
420,00 zł
Kraj: FRANCJA

Region: COTES DE PROVENCE

Pojemność: 750ml

Zaw. alkoholu: 13%

Kolor: różowe

Smak: wytrawny

Szczep: 75% GRENACHE, 25% ROLLE

Rocznik: 2018

Opakowanie: brak

Kolor: koralowo-różowy;

Zapach: złożony, owoce letnie z akcentami idealnie wyważonej mineralności;

Smak: bogaty, olej kokosowy, pokruszone pestki, owoce wiśni, kwiaty róży z umiarkowaną kwasowością;

Finisz: długi i świeży.

Położone na chłodnych wzgórzach prowansji Château d'Esclans jest czołowym producentem wina różowego. Les Clans to wspaniała mieszanka Grenache, Vermentino i Syrah z wybranych działek oferujących najwyższej jakości składniki. Doskonale komponuje się z większością typowo letnich potraw.

Połowa winogron do produkcji Les Clans 2018 pochodzi z 80-letnich winorośli, które następnie trafiły na 9 miesiący do 500 litrowych beczek.

Zalecana temperatura serwowania wynosi 8-10°C.

Popularne Marki